Кубку Європи 2017

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
Loading...Loading...


Вітаю вас, дорогі друзі! Дозвольте мені від свого імені висловити найщирішу подяку усім тим, хто хоч на йоту долучився до проведення Кубку Європи 2017, що успішно пройшов цими вихідними. Усім суддям, які намагалися максимально чесно та об’єктивно судити усі підходи спортсменів. Ви є невід’ємною частиною нашої команди, за що я вам дуже вдячний! Величезна подяка асистентам, які відпрацювали на змаганнях на дванадцять із плюсом, для яких двадцяти п’ятикілограмові диски вже здаються дрібницею. Усьому секретаріату, чия робота часто залишається в тіні, але ви робите неабиякий внесок у гармонійне функціонування федерації. Безумовно, найбільша подяка усім спортсменам. Без вас жоден турнір не є можливим. Своєю присутністю на будь-яких стартах ви створюєте атмосферу, яка робить наші змагання яскравими, динамічними та результативними. Дорогі спортсмени, саме ви творите федерацію, і за це вам низький уклін, що ви часто віддаєте перевагу саме нашим стартам. Це дуже приємно і це мотивує розвиватися все більше і більше, тому що немає межі досконалості. Щира подяка і спонсорам змагань, які надають призи для переможців. Хотілось би назвати поіменно усіх вас, але це займе багато місця. Тому просто скажу, що ви усі найкращі, і разом ми робимо дуже гарну справу – популяризуємо здоровий спосіб життя!
Кубок Європи видався досить динамічним і результативним. Було встановлено низку рекордів: національних, європейських та світових. Це свідчить про те, що спортсмени з України готові скласти гідну конкуренцію учасникам з інших країн. В цьому ми мали змогу і пересвідчитися, адже збірна України виборола перше місце серед країн учасниць у командній першості. Це дуже лестить і викликає почуття гордості за націю. Радує також і те, що декілька спортсменів виконали норматив Еліти або ж ще раз підтвердили своє високе звання. Своїм прикладом ці спортсмени демонструють, що все є можливим, і завжди є до чого прагнути і рости.
Ще раз дякую вам усім за співпрацю і ваш внесок. Бажаю всім гарного відновлення і наснаги на нові звершення. Зустрінемося на нових стартах!
З повагою, президент федерації UPC, Богдан Воробей!

z_kQ-iOkMY4 - копия (2)Подробние