Посвідчення

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
Loading...Loading...


Шановні спортсмени!

Готова чергова партія посвідчень з турнірів:«Open Sparta Powerlifting Championship UPC», «Кубок Кия», «II Відкритий чемпіонат Черкаської області UPC 2018», «ІІ Відкритий чемпіонат Чернігівської області»,«Відкритий ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ UPC 2018»

Документи можна отримати з 16.00 до 21.00 в будні дні за адресою: м. Київ, вул. Бальзака, 12, СК «Атлетизм»

Для іногородніх можливо відправити посвідчення кур`єрською службою «Нова Пошта». Деталі за тел. 0675033133 Погасій Олександр Володимирович.

Рекордні сертифікати будуть готові після 14.06.2018

Посвідчення по присвоєнню звань та розрядів:

Штирхун Максим Олегович
Єрмолінський Олександр
Супрун Роман Владимирович
Палій Сергій Васильович
Чередніченко Іван Юрійович
Губа Микола Миколайович
Шлапак Микола Миколайович
Шепель Сергій Іванович
Сюренко Сергій Сергійович
Курч Олександр Михайлович
Бурка Дмитро Володимирович
Дралюк Ірина Олександрівна
Учасов Андрій Анатолійович
Бесараб Віталій Володимирович
Бесараб Володимир Михайлович
Густа Степан Іванович
Пасік Богдан Вікторович
Семенюк Ярослав Володимирович
Луцик Геннадій Анатолійович
Бойко Владислав Олександрович
Валегова Олена Володимирівна
Нестеренко Андрій Михайлович
Іллєнко Богдан Анатолійович
Моргай Олександр Петрович
Какура Аляксей Уладзiмиравiч
Войченко Марина Олегiвна
Брицький Вадим Ігорович
Радченко Сергiй Володимирович
Цилюрик Олексій Сергійович
Ванін Іван Миколайович
Теслюк Вячеслав Володимирович
Ситников Євген Олександрович
Атаманська Катерина Василівна
Нікулін Олександр Миколайович
Раковський Віталій Віталійович
Котов Олексій Вадимович
Полоз Олександр Юрійович
Панченко Ярослав Васильович
Губа Микола Миколайович
Сухий Вадим Леонідович
Болух Микола Вікторович
Нестеренко Андрій Михайлович
Могилей Діана Володимирівна
Череватий Євген Олександрович
Ніколаєв Дмитро Сергійович
Євтушок Віталій Юрійович
Гапчич Федор Петрович
Плєва Ксенія Валеріївна
Галига Володимир Олександрович
Ніколін Роман Зеновійович
Белінський Віталій Григорович
Данілов Ігор
Туряниця Артем Володимирович
Соломаха Богдан Миколаевич
Козаченко Олександр Сергійович
Гонецький Віталій Олександрович
Ярославський Вадим Миколайович
Зименко Сергій Юрійович
Шепель Сергій Іванович
Нестеренко Андрій Михайлович
Бєлозьоров Микола Олександрович
Бобко Данило Сергійович
Култишев Андрій Олександрович
Косянчук Богдан Петрович
Нігалатій Іван Іванович
Ісаєва Олена Олексіївна
Аль Шаєр Рамі Айманович
Катанова Руслана Сергіївна
Зоря Віта Юріївна
Драй Дмитро Вячеславович
Товстопят Ігор
Скалецький Артем Костянтинович
Дубовик Андрій Анатолійович
Гуштик Олександр Олексійович
Слободенюк Віктор Федорович
Гусєв Едуард Вікторович
Ніколаєв Дмитро Сергійович
Уривкова Анфіса Олександрівна
Пилипенко Олександр Миколайович
Іванчик Руслан Сергійович
Плюта Володимир Олегович
Сторожук оксана
Юрченко Михайло Миколайович
Павельєв Анатолій Вікторович
Котов Олексій Вадимович
Онищенко Олександр Сергійович
Даниленко Леонід Леонідович
Мельник Максим Іванович
Жадько Олексій Олександрович
Яремій Юрій Васильович
Стеценко Юрій Анатолійович
Данилюк Артем Борисович
Сайкевич Антон Олександрович
Радчук Роман Олександрович
Шевчук Олександр Володимирович
Саган Микола Олександрович
Кривцун Данііл Юрійович
Львович Євгеній Юрійович
Романов Ілля Андрійович
Шулєпов Богдан Володимирович
Гуштик Олександр Олексійович
Стронська Тетяна Євгеніївна
Киян Олеся Бахромівна
Кадура Євгеній Олександрович
Кривошея Сергій Олександрович
Карпич Марія Валентинівна
Кравченко Олег Миколайович
Стеценко Анастасія Юріївна
Кравченко Світлана Дмитрівна
Фірсова Наталія Миколаївна
Кремешний Сергій Володимирович
Клімов Ігор Вадимович

lw6TycXbs3c



Подробние