Підсумкова номінація на Кубок України 2017

1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
Loading...Loading...


Шановні спортсмени! Вашій увазі пропонується підсумкова номінація на Кубок України 2017! Всього було заявлено 280 спортсменів у 405-ти номінаціях, що є рекордом серед усіх Кубків України (за кількістю номінацій, проте не учасників). Але змушені повідомити і трошки сумної та не досить приємної статистики. Багато спортсменів не читали положення та не дотримали процедури подання та підтвердження заявок! Ті, хто здійснив попередню оплату внеску, проте не повідомив організаторам про це у коректній і правильній формі, на жаль, були видалені з номінації. Це важливий нюанс, оскільки дехто сплачує за когось , і у такому разі неможливо співвіднести платника з будь-яким спортсменом. Тому задля вирішення цих питань просимо вже звертатися у телефонному режимі або до генерального секретаря федерації — Ігор Гамарник (Ihor Hamarnik), або до президента – Богдан Воробей. Контактні дані на сайті.
Попередній РЕГЛАМЕНТ: 7 жовтня – пауерліфтинг, чоловіки і жінки, усі категорії, аматорський та про-дивізіони. Змагання проводитимуться на двох помостах. 8 жовтня – усі категорії та дивізіони у жимі лежачи, тязі, Push&Pull, підйомі на біцепс, екстремальному жимі та жимі в софт-екіпіруванні. Все відбуватиметься також на двох помостах.
ВАЖЛИВО: може трапитися таке, що спортсмен матиме одночасно виступати у двох дисциплінах, які проводитимуться на різних помостах. Детальніше про це буде відомо, коли буде складений детальний регламент змагань. Ви зможете прослідкувати порядок та час кожного свого виступу та виявити можливі накладки. У такому разі спортсмен має під час реєстрації (процедури зважування) повідомити про це організаторів. Таким спортсменам буде надана можливість виступити в інших потоках.
На цьому поки все. Бажаємо всім вдалої підготовки та бойового духу на змагання!

Итоговая!

fU8ID-_7V2oПодробние