1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
Loading...Loading...

Вітаю вас, дорогі друзі! Від імені федерації та свого особисто хочу висловити вам свою величезну та щиру подяку за те, що долучилися до нас на Кубку України UPC 2017. Ваша присутність була вкрай важливою та бажаною. Тверезо оцінюючи результати змагань, можу із впевненістю сказати, що вони пройшли на досить високому рівні. Величезна заслуга у цьому, безумовно, ваша. Цей турнір відзначився виконанням низки рекордів України, Європи та світу за версією федерації GPA-IPO. Оновлену рекордну сітку ви зможете побачити згодом після того, як будуть оброблені усі протоколи змагань. Також досить приємною подією стало те, що ще два нових спортсмени долучилися до елітного дивізіону Комітету Пауерліфтингу України. Обидва спортсмени юніори та виступають у категорії до 75 кг. Це — Жучков Олег, який виконав норматив “Еліта UPC” у тязі, подолавши штангу вагою 270 кг, та Болобан Євгеній, який виконав норматив “Еліта UPC” у жимі лежачи, подолавши штангу вагою 180 кг. Я щиро вітаю хлопців із цими досягненнями та впевнений, що, зважаючи на їхній вік, це лише початок, і вони нас ще здивують.
На Кубку України спортсмени продемонстрували неабияку боротьбу у межах своїх категорій та у боротьбі за абсолютну першість. Обидва дивізіони, як Аматорський, так і ПРО, показали самовідданість, запеклість характеру та волю до перемоги. Не часто таке буває, коли у боротьбі за абсолютну першість вирішальним стає однин бал за коефіцієнтом. Проте цього разу ми стали свідками цього. Також, всі ми із захопленням спостерігали за командним протистояння. На цьому турнірі кубок виборола команда Old School Wolves, з чим я вітаю хлопців. Змагання також показали, що для спортсменів цікавими є вправи з екстремального жиму, жиму в софт-екіпіруванні, підйому штанги на біцепс. Свідченням цього стала величезна кількість спортсменів, які брали участь у боротьбі за призові місця у цих вправах. Тому федерація буде продовжувати розвиватися і у цьому напрямку, тому що для нас є дуже важливою думка тих, без кого наші турніри стали б неможливими. Мова йде про всіх вас, дорогі друзі.
Ще багато позитивного хотілося б сказати про турнір, буду вас втомлювати від читання. Просто, користуючись нагодою, хочу нагадати, що через місяць нас чекає ще одне грандіозне свято сили – Кубок Європи GPA-IPO 2017. Я щиро надіюся побачити вас усіх на цих змаганнях. Подавайте ваші заявки. Ви матимете змогу поборотися вже із представниками з інших країн. Погодьтеся, це додає неабиякого азарту. Також, хочу нагадати, що всі, хто брали участь у Кубку України, мають знижку на стартові внески за участь у Кубку Європи. Надіюся, це стане невеличкою, але мотивацією для вас.
Дякую вам за увагу та чекаю на наші нові зустрічі!
З повагою, президент федерації, Богдан Воробей.