Вітаємо вас, дорогі спортсмени! Триває підготовка до Кубку України 2018, проте часу залишилося не так багато. До закриття офіційної номінації залишається рівно 14 днів. Цей час пролетить швидко! Тому просимо вас подавати свої заявки, якщо ви цього ще не зробили. А той, хто подав, шукайте себе в актуальній номінації та не забувайте підтверджувати заявки. Дякуємо вам за увагу та бажаємо продуктивної підготовки!

Nominatsia_11_09_18

 

Вітаємо вас, дорогі спортсмени! Ми вже готові репрезентувати вам офіційне положення Кубку України 2018, який відбудеться 12-14 жовтня у місті Чернігові. Просимо вас ретельно ознайомитися з інформацією, яка міститься у документі. Можемо вас запевнити, що там є відповіді на 75% запитань, які можуть у вас виникнути. З положеннями ви можете дізнатися дати і місце проведення, дисципліни, у яких можна заявитися, та порядок подання та підтвердження своїх заявок на участь. Разом із публікацією офіційного положення стартує і прийом заявок. Тож не вагайтеся, адже участь у змаганнях дасть можливість випробувати свої сили, та відкрити для себе, можливо, новий куточок України! Не зайвим буде нагадати, що Кубок України є перепусткою на участь у Чемпіонаті світу 2018, який пройде у столиці у листопаді. Тож, чекаємо на вас. Будьте з нами та слідкуйте за актуальними новинами!

Положення КУ 2018

viber image

 

Вітаємо вас, дорогі друзі! Свіжі новини стосовно Кубку України 2018. Цього року Кубок змінює своє місце проведення. Славетне місто Чернігів прийматиме спортсменів-учасників змагань! Кубок пройде з 12 по 14 жовтня у спорткомплексі «Хімік-Чернігів», що знаходиться за адресою вул. Івана Мазепи, 88. У розпорядженні спортсменів та організаторів буде просторий та комфортний зал загальною площею 800 кв.м. Розминка зона охоплює площу понад 170 кв.м. Учасникам змагань будуть надані комфортні роздягальні, вбиральні та душові кімнати. Ті хто матиме необхідність залишатися з ночівлею, матимуть змогу оселитися у готелі, що розташований поруч. Для тих, хто приїжджає на власному транспорті, є можливість залишити авто у паркувальній зоні поруч із спорткомплексом. Для того, щоб підтримувати сили, буде можливість підкріпитися у їдальні. Тож, поки Київ готуватиметься до проведення Чемпіонату світу, Чернігів організує гідний прийом спортсменів та гостей Кубку України 2018! Слідкуйте за актуальними новинами та будьте з UPC!

Шановні колеги! З радістю повідомляємо Вам, що Кубок України 2018 пройде в м.Чернігів 12-14.10.2018. Більше інфомаціі буде згодом.